kiemelt egyesített kézbesítő - Budapest és pest megye

Megismerheti, hogyan működik a postai rendszer és hozzájárulhat Magyarország levél és csomagforgalmának biztosításához. Ha szereti a változatos és aktív munkát, precíz, és fontos Önnek, hogy ne legyen helyhez kötve munkavégzése alatt, akkor jelentkezzen hozzánk!

Milyen feladatai lennének?
• Budapesten és Pest megyei településeken küldemények házhoz kézbesítése

A munkakör betöltésének követelményei:
• befejezett általános iskola ( 8 osztály)
• bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
• ,,B” kategóriás jogosítvány és segédmotor vezetésében jártasság, tapasztalat
• saját tulajdonú forgalomképes gépjármű rendelkezésre állása és használatának vállalása (szerződésben foglalt térítési díj ellenében munkába járásra, illetve esetenként kézbesítés céljából)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• ,,A” kategóriás jogosítvány

Bérezés:
• Bruttó 330 000 Ft/ hó-tól megegyezés szerint

Juttatások:
• pótlékok, ösztönző
• 6 hónap után cafetéria keret,munkaruha
• szükség esetén korlátozott számban a szállás is biztosítható

Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.

Jelentkezési határidő: 2020.01.31.

A munkavégzés helye:
• Eltérő telephelyi munkavégzés Budapest és Pest megyében.

A munkakör azonnal betölthető.

További információ:
Mizser Mariann - tel: (30 ) 772-2779
E-mail: allas@posta.hu
Cím: KTIG 1089 Budapest, Orczy tér 1.